הבלוג מזרן פאזל: איך לבחור נכון?

מזרן פאזל: איך לבחור נכון?

20 יוני, 2022 by

מזרן פאזל: איך לבחור נכון? מתאים למגוון מכונים: מכוני כושר ביתיים, סטודיו לאימונים, דוג’ו אימונים וכדומה. אבל כל מזרן פאזל הוא שונה ויש לו מטרה שאליה הוא נועד. איך תדעו מה לשייך לסטודיו שלכם? אקסוור עושה סדר!

מזרן פאזל: איך לבחור נכון?

תכנון המקום: מימד החלל

קודם כל צריך לקחת בחשבון כמה מקום יש בחדר/סטודיו. עלינו למדוד את שטח המקום כדי שנוכל לדעת כמה להזמין או כמה להגיד לנציג המכירות בטלפון. המזרנים בדרך כלל יהיו בגודל זה מטר על מטר (רוחב ואורך). אך ההמלצה שלנו היא למדוד ולתת עוד מרווח ספייר למקרה שיהיו טעויות בחישוב (עדיף 1 יותר מאשר אחד פחות). המזרנים מתחברים אחד לשני כמו פאזל, כך שהרכבתם תהיו קלילה ונוחה.

עובי המזרן:

עובי המזרן חשוב מכיוון שככל שהוא יותר עבה, כך הנחיתה עליו יותר רכה ובטוחה. אך לא כל אחד צריך את המזרן העבה ביותר. בחרית העובי תלויה במטרה או בפעילות שלשמה קנינו אותם.

  1. עובי 2-3 ס”מ: פעילות גופנית הדורשת המון איזון ויציבות כמו: אומנות לחימה (אגרוף,קונג פו וכו’). בנוסף, עובי זה מספיק גם להנחת משקולות או פלטות כושר.
  2. עובי 3-4 ס”מ: תחום ספורט עם הפלות קשות, כמו קראטה, קיקבוקסינג, טאקוונדו וכו’.
  3. עובי 4 ס”מ: פעילויות עם הפלות יותר חזקות, כמו MAA, ג’ודו, היאבקות וכו’

האם צבע המזרן משנה?

כן ולא, תלוי מה מטרת הקנייה. יש צבעים מסרותיים למשל לקראטה: אדומות וכחולות. מצד שני, ריצוף שחור יתן לנו מראה יותר נקי, מקצועי ואפילו אלמנט גדול יותר. בדרך כלל במכוני כושר ביתיים נמצא ריצוף שחור.

חומר: חשוב מאוד!

מזרן פאזל: איך לבחור נכון? מומלץ לבחור במזרון שעשוי מספוג EVA, חומר זה אנטי בקטריאלי, איכותי במיוחד, דוחה מים ואבק.

יכולים להיכנס לקישור הזה>> לכל סוגי הפאזלים של אקסוור!