הבלוג בניית חדר כושר ביתי בעיצומו של משבר הקורונה

בניית חדר כושר ביתי בעיצומו של משבר הקורונה

23 נובמבר, 2020by

רבים סבורים כי בניית חדר כושר ביתי היא פרויקט מאד יקר. בפועל, כל עוד תאבזרו את חדר הכושר הביתי אך ורק בציוד הדרוש לכם, תופתעו גם אתם לגלות כי ההוצאה נמוכה ונוחה מזו שאתם מדמיינים. חדר כושר ביתי לא אמור להתחרות עם מידת האבזור של חדרי הכושר הגדולים, אלא לאפשר לכם לשמר את תוכנית האימונים שלכם.

אז מדוע כדאי להשקיע בבניית חדר כושר בבית ומהו הציוד הבסיסי המומלץ? התשובות, לפניכם:

מדוע כדאי להשקיע בבניית חדר כושר ביתי בימים אלו?

התשובה לא תפתיע אתכם והיא כמובן משבר הקורונה. נכון לכתיבת שורות אלו, חדרי הכושר סגורים. אנשים שהיו רגילים להתאמן באופן קבוע, נאלצים בימים אלו לאלתר משקולות עם פחיות שימורים, להתאמן אל מול סרטונים ובמקרים מסוימים אף לוותר על האימונים. הפעילות הגופנית לא תורמת רק לחיזוק הגוף, אלא גם לחיזוק הרוח, ובימים אלו היא נחוצה וכמעט הכרחית.

בניית חדר כושר ביתי מאפשרת לכם לשמר את תוכנית האימונים שלכם, תוך שאינכם תלויים בהגבלות, בהנחיות או בסגרים.

 

חדר כושר בבית – היתרונות הבולטים:

  • העובדה כי אינכם צריכים לצאת מהבית בכדי להתאמן, תורמת מאד להתמדה ולשמירה על רצף אימונים.
  • חדר הכושר הביתי פתוח 24/7! תוכלו להתאמן מתי שרק תרצו, גם בשעות לא שגרתיות.
  • בטווח הארוך – חיסכון כספי אדיר. חדר הכושר בבית מצריך מכם השקעה חד פעמית על רכישת המכשירים והאביזרים. הוצאות של מאות ואלפי שקלים בשנה על מנוי בחדר כושר או אימונים פרטיים? לא עוד!
  • אימונים בבית לא רק נוחים יותר, אלא גם בטוחים ובריאים יותר. בחדר הכושר הביתי אינכם נדרשים לשמור מרחק, לחטא את המכשירים ואינכם יכולים להידבק בקורונה.

“כמה יעלה לי לבנות חדר כושר בבית?”

השאלה כמה עולה בניית חדר כושר ביתי, דומה לשאלה כמה עולה בית חדש. כמובן שאין תשובה אחת, שכן חדר כושר ביתי יכול לכלול חמישה מכשירים אך גם עשרים מכשירים. דעו כמה תרצו להשקיע, כאשר הדבר העיקרי שצריך להנחות אתכם הוא הצרכים שלכם. במילים פשוטות? חדר כושר ביתי צריך להיות מאובזר אך ורק במכשירים בהם אתם משתמשים.

באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של אביזרים במחירים נוחים! בנוסף, אנו מציעים מבצעים מתחלפים על מגוון רחב של מוצרים – שווה להתעדכן!

חדר כושר בסיסי יכלול את הדברים הבאים:

  • הליכון – ה-מכשיר המזוהה עם הפעילות האירובית. שימו לב כי במידה ואתם יושבים-עובדים מהבית למשל, תוכלו לצבור את הצעדים המומלצים ביום על ההליכון שלכם. אפשרויות נוספות למכשיר אירובי: אליפטיקל או אופני כושר. מכשירים מומלצים: מסלול ריצה leader450 / אופני ספינינג SB02.
  • סט של משקולות – רכשו משקולות בהתאם לתרגילי הכוח שאתם מבצעים. באפשרותכם גם לרכוש קטלבלס קטנים במשקלים שונים.
  • רצועות – תרגילי כוח ניתן לבצע גם באמצעות רצועות ה-TRX. היתרונות שלהן: משקל נמוך, קלות לניוד ואינן תופסות מקום.
  • מזרנים – השקיעו במזרן נוח שיאפשר לכם לבצע מתיחות, תרגילי בטן, יוגה, פילאטיס ותרגילים נוספים.
  • מעמד וסטנדים – רלוונטי במידה ואתם רוכשים משקולות.

 

נשמח לסייע לכם בתכנון חדר הכושר הביתי שלכם! כאן באתר שלנו תוכל לרכוש מגוון רחב של אביזרים, לרבות ביגוד, ציוד כושר ומתקני אחסון. לפרטים נוספים, התקשרו – 03-9696977